Zarządzenie Nr 5/2004 z dnia 17 maja 2004 r. w sprawie powołania Obwodowych Komisji Wyborczych dla przeprowadzenia wyborów do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 13 czerwca 2004 roku

Zarządzenie Nr 5/2004
Wójta Gminy Stary Dzików
z dnia 17 maja 2004 r.

w sprawie powołania Obwodowych Komisji Wyborczych dla przeprowadzenia wyborów do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 13 czerwca 2004 roku

Działając na podstawie art. 25 ustawy z dnia 23 stycznia 2004 r. Ordynacja wyborcza do Parlamentu Europejskiego (Dz. U. Nr 25 poz. 219)

zarządzam co następuje:

§ 1

Powołuję Obwodowe Komisje Wyborcze w składach:

1.
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Starym Dzikowie:

  1. Młocek Waldemar, ul. Kościuszki 109
  2. Sadlej Dorota, ul. Kościuszki 124 Stary Dzików
  3. Rzepecka Maria, ul. Kościuszki 62 Stary Dzików
  4. Józefowicz-Puchalska Elżbieta, ul. Kościuszki 68 Stary Dzików
  5. Ozimek Andrzej, ul. Sobieskiego 1 Stary Dzików
  6. Tracz Kazimiera, ul. Sobieskiego 30 Stary Dzików
  7. Sobczyszyn Maria, ul. Cieszanowska 22 Stary Dzików
  8. Ozimek Danuta, ul. Kościuszki 55 Stary Dzików
  9. Panek Paweł, Nowy Dzików 137
  10. Nieckarz Tadeusz, pracownik Urzędu Gminy.

2. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Cewkowie:

  1. Pawlik Jan, Cewków 306
  2. Firut Aneta, Cewków 232
  3. Bąk Stanisław, Cewków 6a
  4. Rokosz Józef, Cewków 54
  5. Mazurkiewicz Eugenia, ul. Kościuszki 37 Stary Dzików
  6. Nieckarz Mirosław, Cewków 102
  7. Ozimek Beata, ul. Kościuszki 39 Stary Dzików
  8. Dyndał Jan, Cewków 136
  9. Zarosa Lucyna, Cewków 39
  10. Jabłońska Maria, pracownik Urzędu Gminy.

3. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Cewkowie Woli:

  1. Stachów Stanisław, Cewków 324
  2. Jaszczyszyn Maria, Cewków 245
  3. Jabłoński Jan, Cewków 115
  4. Liweń Elżbieta, Cewków 237
  5. Mazurkiewicz Grzegorz, ul. Kościuszki 37 Stary Dzików
  6. Strycharz Danuta, Nowy Dzików 56
  7. Rusinek Honorata, Cewków 230
  8. Dyndał Danuta, Cewków 136
  9. Komenda Krzysztof, Nowy Dzików 136
  10. Nieckarz Jan, pracownik Urzędu Gminy.

4. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Moszczanicy:

  1. Leja Janina, Moszczanica 49
  2. Jabłoński Antoni, Moszczanica 16
  3. Jędruchów Marian, Moszczanica 61
  4. Ryszard Wyrwa, Cewków 299
  5. Barszczowski Tomasz, ul. Cieszanowska 23 Stary Dzików
  6. Sobczyszyn Danuta, ul. Sobieskiego 33a Stary Dzików
  7. Ozimek Maria, ul. Kościuszki 39 Stary Dzików
  8. Halesiak Monika, ul. Kościuszki 22 Stary Dzików
  9. Komenda Marek, Nowy Dzików 136
  10. Król Leszek, pracownik Urzędu Gminy.

5. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Ułazowie:

  1. Staroń Stanisław, Ułazów 109
  2. Kopta Jadwiga, Ułazów 182
  3. Kalita Dariusz, Ułazów 228
  4. Sobczyszyn Marek, ul. Sobieskiego 35a Stary Dzików
  5. Sobczyszyn Maria, ul. Bednarska 17 Stary Dzików
  6. Buksak Andrzej, ul. Kopernika 3 Stary Dzików
  7. Otulak Katarzyna, ul. Kościuszki 33 Stary Dzików
  8. Osypanka Alina, ul. Kustronia 4 Stary Dzików
  9. Rogoża Robert, Ułazów 154
  10. Jabłoński Tadeusz, pracownik Urzędu Gminy.

6. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Nowym Dzikowie:

  1. Fila Zdzisław, ul. Bednarska 5 Stary Dzików
  2. Grzebiennik Andrzej, Nowy Dzików 21
  3. Grochowicz Bronisław, Nowy Dzików 147
  4. Sobczyszyn Stanisław, ul. Bednarska 17 Stary Dzików
  5. Kamiński Mariusz, Nowy Dzików 69
  6. Sobczyszyn Przemysław, ul. Kościuszki 76 Stary Dzików
  7. Onyszko-Strut Irena, ul. Kościuszki 11 Stary Dzików
  8. Zając Agnieszka, ul. Kościuszki 59 Stary Dzików
  9. Sycz Katarzyna, Nowy Dzików 116
  10. Jakubiec Janina, pracownik Urzędu Gminy.

§ 2

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.

Powrót

Załączniki

Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Zarządzenie Nr 5/2004 z dnia 17 maja 2004 r. w sprawie powołania Obwodowych Komisji Wyborczych dla przeprowadzenia wyborów do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 13 czerwca 2004 roku
Podmiot udostępniający informację:Urząd Gminy STARY DZIKÓW
Informację opublikował:Zbigniew Broź
Informację wytworzył:
Data na dokumencie:Brak
Data publikacji:09.02.2005 14:57

Rejestr zmian dokumentu

pokaż