Informacja Gminnej Komisji Wyborczej w Starym Dzikowie z dnia 25 września 2014 r. o składzie i terminach dyżurów Gminnej Komisji Wyborczej

INFORMACJA
Gminnej Komisji Wyborczej w Starym Dzikowie
z dnia 25 września 2014 r.


o składzie i terminach dyżurów Gminnej Komisji Wyborczej

Na podstawie § 3 ust. 2 Regulaminu Terytorialnych Komisji Wyborczych stanowiącego załącznik nr 1 do Uchwały Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 25 sierpnia 2014 r. w sprawie regulaminów terytorialnych i obwodowych komisji wyborczych powołanych do przeprowadzenia wyborów do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast podaje się do publicznej wiadomości skład i terminy dyżurów Gminnej Komisji Wyborczej w Starym Dzikowie:


1. Przewodnicząca Komisji – Marta Garbarz-Cierpisz, zgłoszona przez KW Platforma Obywatelska RP
2. Zastępca Przewodniczącego Komisji – Ewa Szczepanek, zgłoszona przez KWW T. Szczepanka Nowy Dzików

Członkowie Komisji:

3. Zdzisław Fila, zgłoszony przez KWW Razem Lepiej
4. Daniel Kalita, zgłoszony przez KW Prawo i Sprawiedliwość
5. Zdzisław Niebieśniak, zgłoszony przez KWW "Niezależny"
6. Dariusz Jan Pucia, zgłoszony przez KWW "Sami Swoi"
7. Dorota Agata Sadlej, zgłoszona przez KWW Forum Samorządowo Gospodarcze
8. Krystyna Trybuszek, zgłoszona przez KWW Ziemia Lubaczowska
9. Hanna Zając, zgłoszona przez KWW B. Małeckiej Gmina Bez Podziałów

Komisja pełnić będzie dyżury w dniach i godzinach:

25.09.2014 r.    12:00 – 15:00
26.09.2014 r.    12:00 – 15:00
29.09.2014 r.    12:00 – 15:00
30.09.2014 r.    12:00 – 15:00
01.10.2014 r.    12:00 – 15:00
02.10.2014 r.    12:00 – 15:00
03.10.2014 r.    12:00 – 15:00
06.10.2014 r.    12:00 – 16:00
07.10.2014 r.    08:00 – 24:00
08.10.2014 r.    12:00 – 15:00
10.10.2014 r.    12:00 – 15:00
14.10.2014 r.    12:00 – 15:00
16.10.2014 r.    12:00 – 16:00
17.10.2014 r.    08:00 – 24:00

Siedziba Gminnej Komisji Wyborczej mieści się w Urzędzie Gminy w Starym Dzikowie,
ul. Kościuszki 79, II p. pok. Nr 19, tel. 16 631-80-46.


    Przewodniczący
    Gminnej Komisji Wyborczej
    w Starym Dzikowie
   
    Marta Garbarz-Cierpisz

Powrót

Pokaż komentarz

Załączniki

Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Informacja Gminnej Komisji Wyborczej w Starym Dzikowie z dnia 25 września 2014 r. o składzie i terminach dyżurów Gminnej Komisji Wyborczej
Podmiot udostępniający informację:Urząd Gminy STARY DZIKÓW
Informację opublikował:Zbigniew Broź
Informację wytworzył:
Data na dokumencie:Brak
Data publikacji:26.09.2014 10:37

Rejestr zmian dokumentu

pokaż