Zarządzenie Nr 5/2004 z dnia 17 maja 2004 r. w sprawie powołania Obwodowych Komisji Wyborczych dla przeprowadzenia wyborów do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 13 czerwca 2004 roku
Zarządzenie Nr 5/2004
Wójta Gminy Stary Dzików
z dnia 17 maja 2004 r.
w sprawie powołania Obwodowych Komisji Wyborczych dla przeprowadzenia wyborów do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 13 czerwca 2004 roku
Działając na podstawie art. 25 ustawy z dnia 23 stycznia 2004 r. Ordynacja wyborcza do Parlamentu Europejskiego (Dz. U. Nr 25 poz. 219)
zarządzam co następuje:
§ 1
Powołuję Obwodowe Komisje Wyborcze w składach:
1. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Starym Dzikowie:
- Młocek Waldemar, ul. Kościuszki 109
- Sadlej Dorota, ul. Kościuszki 124 Stary Dzików
- Rzepecka Maria, ul. Kościuszki 62 Stary Dzików
- Józefowicz-Puchalska Elżbieta, ul. Kościuszki 68 Stary Dzików
- Ozimek Andrzej, ul. Sobieskiego 1 Stary Dzików
- Tracz Kazimiera, ul. Sobieskiego 30 Stary Dzików
- Sobczyszyn Maria, ul. Cieszanowska 22 Stary Dzików
- Ozimek Danuta, ul. Kościuszki 55 Stary Dzików
- Panek Paweł, Nowy Dzików 137
- Nieckarz Tadeusz, pracownik Urzędu Gminy.
2. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Cewkowie:
- Pawlik Jan, Cewków 306
- Firut Aneta, Cewków 232
- Bąk Stanisław, Cewków 6a
- Rokosz Józef, Cewków 54
- Mazurkiewicz Eugenia, ul. Kościuszki 37 Stary Dzików
- Nieckarz Mirosław, Cewków 102
- Ozimek Beata, ul. Kościuszki 39 Stary Dzików
- Dyndał Jan, Cewków 136
- Zarosa Lucyna, Cewków 39
- Jabłońska Maria, pracownik Urzędu Gminy.
3. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Cewkowie Woli:
- Stachów Stanisław, Cewków 324
- Jaszczyszyn Maria, Cewków 245
- Jabłoński Jan, Cewków 115
- Liweń Elżbieta, Cewków 237
- Mazurkiewicz Grzegorz, ul. Kościuszki 37 Stary Dzików
- Strycharz Danuta, Nowy Dzików 56
- Rusinek Honorata, Cewków 230
- Dyndał Danuta, Cewków 136
- Komenda Krzysztof, Nowy Dzików 136
- Nieckarz Jan, pracownik Urzędu Gminy.
4. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Moszczanicy:
- Leja Janina, Moszczanica 49
- Jabłoński Antoni, Moszczanica 16
- Jędruchów Marian, Moszczanica 61
- Ryszard Wyrwa, Cewków 299
- Barszczowski Tomasz, ul. Cieszanowska 23 Stary Dzików
- Sobczyszyn Danuta, ul. Sobieskiego 33a Stary Dzików
- Ozimek Maria, ul. Kościuszki 39 Stary Dzików
- Halesiak Monika, ul. Kościuszki 22 Stary Dzików
- Komenda Marek, Nowy Dzików 136
- Król Leszek, pracownik Urzędu Gminy.
5. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Ułazowie:
- Staroń Stanisław, Ułazów 109
- Kopta Jadwiga, Ułazów 182
- Kalita Dariusz, Ułazów 228
- Sobczyszyn Marek, ul. Sobieskiego 35a Stary Dzików
- Sobczyszyn Maria, ul. Bednarska 17 Stary Dzików
- Buksak Andrzej, ul. Kopernika 3 Stary Dzików
- Otulak Katarzyna, ul. Kościuszki 33 Stary Dzików
- Osypanka Alina, ul. Kustronia 4 Stary Dzików
- Rogoża Robert, Ułazów 154
- Jabłoński Tadeusz, pracownik Urzędu Gminy.
6. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Nowym Dzikowie:
- Fila Zdzisław, ul. Bednarska 5 Stary Dzików
- Grzebiennik Andrzej, Nowy Dzików 21
- Grochowicz Bronisław, Nowy Dzików 147
- Sobczyszyn Stanisław, ul. Bednarska 17 Stary Dzików
- Kamiński Mariusz, Nowy Dzików 69
- Sobczyszyn Przemysław, ul. Kościuszki 76 Stary Dzików
- Onyszko-Strut Irena, ul. Kościuszki 11 Stary Dzików
- Zając Agnieszka, ul. Kościuszki 59 Stary Dzików
- Sycz Katarzyna, Nowy Dzików 116
- Jakubiec Janina, pracownik Urzędu Gminy.
§ 2
Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.
Rejestr zmian dokumentu
12.04.2011 10:42 | Edycja dokumentu (Zbigniew Broź) |
---|---|
09.02.2005 14:57 | Utworzenie dokumentu. (Zbigniew Broź) |