Data publikacji Symbol dokumentu Tytuł dokumentu
20.07.2015 14:48 Stanisław Zając - Radny (za cały rok)
20.07.2015 14:46 Tomasz Witko - Radny (za cały rok)
20.07.2015 14:44 Zdzisław Szczepanek - Radny (za cały rok)
20.07.2015 14:43 Tadeusz Szczepanek - Radny (za cały rok)
20.07.2015 14:41 Grażyna Sobków - Wiceprzewodnicząca Rady Gminy (za cały rok)
20.07.2015 14:40 Marek Sitarz - Radny (za cały rok)
20.07.2015 14:38 Leszek Rusinek - Radny (za cały rok)
20.07.2015 14:37 Janusz Otulak - Radny (za cały rok)
20.07.2015 14:36 Józef Nieckarz - Radny (za cały rok)
20.07.2015 14:34 Franciszek Nieckarz - Radny (za cały rok)
20.07.2015 14:32 Ryszard Maciejak - Wiceprzewodniczący Rady Gminy (za cały rok)
20.07.2015 14:31 Eugeniusz Kantor - Radny (za cały rok)
20.07.2015 14:30 Tadeusz Grzebiennik - Radny (za cały rok)
20.07.2015 14:27 Józef Goraj - Radny (za cały rok)
17.07.2015 14:45 Bogdan Ozimek - Przewodniczący Rady Gminy (za cały rok)
17.07.2015 14:43 Barbara Małecka - Wójt Gminy (za cały rok)
02.07.2015 15:03 Bogusław Gilarski - Zastępca Wójta Gminy
02.07.2015 14:50 Marek Buczko - Sekretarz Gminy
02.07.2015 14:49 Barbara Żyła - Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej
02.07.2015 14:48 Leszek Król - Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury
02.07.2015 14:48 Katarzyna Maksymowicz - Skarbnik Gminy
02.07.2015 14:47 Wiesław Kotula - Dyrektor Zespołu Szkół w Cewkowie
02.07.2015 14:46 Kazimiera Tracz - Dyrektor Zespołu Szkół w Starym Dzikowie
02.07.2015 14:45 Jolanta Peszko-Bańbor - Stanowisko ds. Świadczeń Rodzinnych i Funduszu Alimentacyjnego
02.07.2015 14:44 Małgorzata Bębnik - Pracownik Socjalny
02.07.2015 14:40 Stanisław Sulikowski - Dyrektor Gminnego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół
03.02.2015 11:33 Barbara Małecka - Wójt Gminy (na początek kadencji 2014-2018)
03.02.2015 11:32 Bogdan Ozimek - Przewodniczący Rady Gminy (na początek kadencji)
02.02.2015 12:27 Ryszard Maciejak - Wiceprzewodniczący Rady Gminy (na początek kadencji 2014-2018)
02.02.2015 12:26 Grażyna Sobków - Wiceprzewodnicząca Rady Gminy (na początek kadencji)
02.02.2015 12:24 Józef Goraj - Radny (na początek kadencji 2014-2018)
02.02.2015 12:22 Tadeusz Grzebiennik - Radny (na początek kadencji)
02.02.2015 12:22 Eugeniusz Kantor - Radny (na początek kadencji 2014-2018)
02.02.2015 12:20 Franciszek Nieckarz - Radny (na początek kadencji)
02.02.2015 12:20 Józef Nieckarz - Radny (na początek kadencji 2014-2018)
02.02.2015 12:18 Janusz Otulak - Radny (na początek kadencji 2014-2018)
02.02.2015 12:18 Leszek Rusinek - Radny (na początek kadencji)
02.02.2015 12:17 Marek Sitarz - Radny (na początek kadencji)
02.02.2015 12:01 Tadeusz Szczepanek - Radny (na początek kadencji)
02.02.2015 12:00 Zdzisław Szczepanek - Radny (na początek kadencji)
02.02.2015 11:58 Tomasz Witko - Radny (na początek kadencji)
02.02.2015 11:57 Stanisław Zając - Radny (na początek kadencji 2014-2018)
10.12.2014 08:19 Barbara Małecka - Wójt Gminy (na koniec kadencji 2010-2014)
10.12.2014 08:16 Stanisław Zając - Przewodniczący Rady Gminy (na koniec kadencji 2010-2014)
10.12.2014 08:14 Eugeniusz Kantor - Wiceprzewodniczący Rady Gminy (na koniec kadencji 2010-2014)
10.12.2014 08:13 Elżbieta Liweń - Wiceprzewodnicząca Rady Gminy (na koniec kadencji)
10.12.2014 08:09 Jerzy Wenek - Radny (na koniec kadencji)
10.12.2014 08:01 Adam Tracz - Radny (na koniec kadencji)
10.12.2014 07:58 Marian Syryło - Radny (na koniec kadencji)
10.12.2014 07:56 Edward Stachów - Radny (na koniec kadencji)

1 2 następna